Etykiety

wtorek, 28 grudnia 2021

1196. Pozytywnik...dla Niej - inspiracja dla Craft o'clock

 I jak mogłam nie opublikować tego pozytywnika....ehhhh...człek zakręcony....papiery jak zawsze Sklep Craft O' Clock baza od podstaw zrobiona przeze mnie

Czy do życia zawsze jesteście nastawieni pozytywnie? Wszystko co złe i nieprzyjemne Was omija? Czy jednak czasami macie chwile zwątpienia i gorsze dni? Jeżeli bliższa Waszemu sercu jest odpowiedź druga koniecznie zobaczcie mini pozytywnik, który zawsze możecie zabrać ze sobą i zajrzeć do niego kiedy coś idzie nie tak. Na pewno każda/każdy z Was ma swoje motywatory w postaci ulubionych cytatów, złotych myśli czy cytatów z Biblii. Warto je zebrać w jednym miejscu.

Z kolekcji Gray Mood wykonałam pozytywnik z zestawem cytatów motywacyjnych, a także miejscem na wpis swoich ulubionych... Czasami w naszym życiu przydają takie "złote myśli", aby może wzmocnić swoje poczucie własnej wartości, przezwyciężyć trudności... Niewielkich rozmiarów pozytywnik ( 11cm na 11cm) zmieści się pewnie w niejednej kobiecej torebce. Te cudne szarości połączyłam z delikatnością różu jaką możemy znaleźć w kolekcji "Witaj piękna"
Renata


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :) Pozdrawiam i zapraszam ponownie.